باران Rain

عشق خیس شدن دو دلدار در زیر باران نیست،عشق اینست که منچترم را روی دلدار بگیرم و او نبیند.نبیند و هرگز نداند کهچرا در زیر باران خیس نشد.

 

 

Love is not two lovers getting wet under the rain, Love is I open my umbrella on sweetheart and s/she never sees, never knows why s/she did not get wet under the rain.

/ 11 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گروه اکسیر

سلام یادداشتهای یک جن خانگی/diary of a house elf . سال نو را به شما و تمام بازدیدکنندگان وبلاگتان تبریگ میگوییم و برای شما و انها ارزوی موفقیت داریم. وبلاگ جالب و پرمحتواییی دارید . تبریک میگم . خوشحال میشیم از وبسایت ما هم دیدن کنید. ما در وبسایت خود با برنامه های نظیر اسپمر رایگان رومها ، اموزش تخصصی هک ایدی و سایت ، سورسهای کمیاب و درخواستی شما ، مقالات جالب و ... منتظر شما هستیم. موفق باشید.

کورش-وفادار دلشکسته

سلام...ممنون که سر زدي..يه بار ديگه بيا و داستان عشق من رو هم بخون! اگه دوست داشتي از اپديت وبلاگ با خبر شي در گروه وبلاگ عضوشو تا موقع اپديت برات ايميل بيادآخه id من ديگه add نميکنم،پر شده ...هر 10 روز يک بار و فقط يک ايميل براي شما فرستاده ميشه... در ضمن اين وبلاگ ماهی سه بار اپ ميشه...دوست داشتي باز هم بيا http://login.yahoo.com/config/login?.intl=us&.src=ygrp&.done=http://groups.yahoo.com/group/vafadar-delshekaste/join?

خانه هنر

آخرین اخبار رسانه های خارج از کشور و گزینه ی خبرهای روی فیس بوک در خانه هنر ساعت به ساعت منتشر می شود با امید به امروز خانه هنر - لینک وبلاگ های دگرباشان جنسی (همجنسگرایان- دو جنسگرایان- دو جنسگونگان)ایرانی

Alfo

حافظ که هوس می کندش جام جهان بین/ گو در نظر آصف جمشید مکان باش به در لاله قرح گیر و بی ریا میباش/ به بوی گل نفیسی همدم صبا میباش

Alfo

برات آدرس تماس گذاشتم. ژیشنهاد یک همکاری نوشتاری دارم، یک پروژهء کوچک در صورت تمایل تماس بگیر، ممنونم

علی

سلام.با توجه به تجربه ی شمابرای سفر به گرجستان از راه آذربایجان احتیاج به تهیه ی ویزا ی آذربایجان قبل از سفرهست؟یا عبور ترانزیتی ویزا نمی خواد؟

غریب دوست

آیا به دنبال راه حلی ساده و عملی برای افزایش آمار وبلاگ یا وبسایت خود هستید؟ آیا به دنبال راه حلی ساده و عملی برای افزایش فروش محصولات خود دارید ؟ آیا از گران بودن قیمت تبلیغات یا فرستادن ایمیل تبلیغاتی خسته شده اید؟ در این مجموعه آموزشی به طرز کاملا عملی به شما یاد میدهیم : 1- چگونه پیج رنکمان را در گوگل بسیار سریع به 10 برسانیم . 2- چگونه بدون ارسال هیچ مطلبی در وبلاگ یا سایتمان روزانه بالغ بر 10000 بازدید کننده داشته باشیم. 3- چگونه بینندگان سایتمان را مجبور بدیدن تبلیغات خودمان و خرید محصولاتمان بکنیم و انگیزه آنها را بتحریک در بیاوریم. 4- چگونه بدون داشتن هیچ لیست ایمیلی شخصی افراد !!! سرور اصلی یاهو را مجبور به ارسال ایمیل تبلیغاتی INBOX ی كنیم 5- چگونه ده ها میلیون ایمیل را مطعلق به ایرانیان را جمع آوری کنیم و آنها را مجبور به دادن ایمیلشان بما بکنیم. بجای اینکه هزاران و میلیونها تومان برای تبلیغ سایت یا محصول خود به سایتهای پر بازدید بپردازی فقط مبلغ بسیار ناچیزی برای خرید این بسته آموزشی صرف کرده و جلوی ضرر و زیان را بگیرید. >>>> http://cdmc.mihanblog.com/post/534 <<&lt